Wyprzedaż! TEROSON WX 210 Zobacz większe

TEROSON WX 210

Nowe

TEROSON WX 210 służy do ochrony przed korozją otwartych i widocznych szczelin, otworów oraz powierzchni. Produkt ten jest lekko tiksotropowym roztworem dającym się łatwo rozpylać. Wolny od związków bitumicznych i posiada dużą siłę neutralizacji oraz wysoką zdolność wiązania kwasów. Zawiera duże ilości środków wiążących rdzę oraz polimerów, które zapewniają dużą twardość i odporność na ścieranie.

Więcej szczegółów

68,97 zł

darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 PLN!
Darmowa dostawa do każdego paczkomatu dla zamówień o wartości powyżej 200 PLN

TEROSON WX 210 używany jest w warsztatach do przeprowadzania konserwacji i napraw jak również do zabezpieczania prewencyjnego.
Nowy typ dyszy rozpylającej zapewnia równomierne nałożenie powłoki antykorozyjnej na podwozia samochodów. Załączana druga dysza z okrągłą końcówką umożliwia aplikację preparatu w trudno dostępnych miejscach, jak na przykład drzwi, maski, pokrywy bagażników. Wx 210 doskonale nadaje się do miejscowego zabezpieczania, jako dodatek do fabrycznego zabezpieczenia nadwozia, oraz prac wykończeniowych po naprawach powypadkowych. Produkt ten jest idealny do ochrony antykorozyjnej blach oraz elementów metalowych jak na przykład: zbiorniki paliwa, przewody hamulcowe czy przewody wspomagania kierownicy. Połączenia śrubowe przy skrzyniach biegów i elementy zawieszenia silników również mogą być powleczone tym przezroczystym środkiem. W ten sposób gwinty będą doskonale zabezpieczone na przyszłość.
W nowych samochodach Multi-Wax Aerozol uzupełnia fabryczne powłoki na przejściach, pod poszyciami plastikowymi, nadkolami i zderzakami. Powłoka impregnująca trwale zabezpiecza niedostępne elementy karoserii. Złącza karoserii pod zderzakami, nie zabezpieczane już podczas procesu produkcyjnego, mogą zostać dokładnie uszczelnione.
WX 210 jest szczególnie przydatny do zabezpieczania antykorozyjnego samochodów, które nie były eksploatowane przez dłuższy czas. Produkt ten jest również używany do konserwacji szwów, powierzchni i szczelin jak również zagrożonych przez rdzę miejsc w komorze silnikowej. Delikatne spryskanie gumowych części przywróci im pełny blask i świeży wygląd. Stosowany również do konserwacji maszyn budowlanych, narzędzi ogrodniczych, jak na przykład podwozi kosiarek, motyk, szpadli.

  • Terotex HV 400 jest preparatem do ochrony przed korozją profili zamkniętych. Jest to płynny, tiksotropowy i dający się rozpylać środek, dzięki czemu optymalnie chroni także trudno dostępne miejsca i powierzchnie ciasno przylegających do siebie blach.                                     Zawiera dużą ilość ciał stałych, około 60 %....

    87,49 zł
  • Terotex Record 2000 HS jest zawierającą rozpuszczalnik, masą do zabezpieczania podwozia, nadkoli, pasów przednich i tylnych na bazie kauczuku i żywicy. Nie zawiera bitumu. Po wyschnięciu tworzy warstwę odporną na korozję, trwale elastyczną i odporną na ścieranie , nie traci elastyczności w niskich temperaturach.  Ma dobrą przyczepność do powierzchni...

    89,90 zł