KLEJENIE KAROSERII

Klej do karoserii - ekstremalne warunki

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kleje do karoserii lidera branży – marki Teroson. Bazuje ona na wieloletnim doświadczeniu oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Klej do karoserii błyskawicznie łączy elementy, dzięki czemu umożliwia znaczną oszczędność czasu. Łatwa jest również jego aplikacja. Klej do karoserii narażony jest na ekstremalne warunki pogodowe oraz starzenie, dlatego musi cechować się niezawodną wytrzymałością. Od tego zależy bezpieczeństwo pasażerów. Profesjonalizm produktów docenili producenci samochodów. Zachęcamy do zakupu klejów do karoserii jakości Premium. Gwarantujemy satysfakcję z wyboru.

  • TEROSON VR 5000- pomocniczy klej do karoserii w aerozolu. Produkt na  bazie gumy sterynowo butadienowej. Dedykowany do klejenia tkanin, tektury, folii ochronnych, pianek poliestrowych. Cechuje się wysoką wytrzymałością początkową i łatwą aplikacją ( wystarczy spryskać obie klejone powierzchnie).

  • TEROSON PU 6700- to dwuskładnikowy klej poliuretanowy do klejenia metali, tworzyw sztucznych ( z wyjątkiem PP i PE). Zastosowanie miksera statycznego zapewnia właściwe proporcje przy aplikacji. Zaletą jest możliwość punktowego zgrzewania blach przed utwardzeniem.

  • TEROSON EP 5055 - odporny na uderzenia klej strukturalny. Dedykowany do klejenia elementów poszycia nadwozia:  dachu, paneli bocznych, paneli podłogowych, spojlerów i słupków. Bardzo łatwa aplikacja bez konieczności użycia podkładu i standardowej kartuszy. Klejone powierzchnie mogą być zgrzewane już 90 minut po aplikacji. Nadaje się do użycia także na...

  • TEROSON EP 5010 TR- wysokiej jakości zamiennik  cyny lutowniczej. Dzięki unikalnej technologii epoksydowej niezawierającej cyny mozna skutecznie naprawić części nadwozia zarówno stalowe jak i aluminiowe. Produkt stworzony przy współpracy z ekspertami rynku serwisowego. Dzięki niemu naprawa jest szybka, skuteczna, a przede wszystkim bezpieczna.

  • TEROSON MS 9220- to mocny klej o wysokiej wytrzymałości. Dzięki standardowej kartuszy nie ma konieczności stosowania specjalnych wyciskaczy. Cechuje się dobrą adhezją do większości materiałów bez konieczności stosowania podkładu. Bezpieczny dla użytkownika, nie zawiera rozpuszczalnika.

  • TEROSON FL służy głównie do odłtuszczania i zmywania powierzchni przed klejeniem i uszczelnianiem. Może być także stosowany jako rozpuszczalnik do niektórych produktów TEROSON ( po uprzednim zapoznaniu się z danymi technicznymi produktów). Produkt dedykowany  przed użyciem Terokal EP 5055, Terostat 9220.